Skip to main content

Dubové stoly a židle

K dubovým podlahám patří neodmyslitelně i masivní dubové stoly a nábytek. I toto přání vám můžeme splnit. Od masivních dubových stolů,přes schodiště až po nábytek a různé dřevěné doplňky. Vše vám vyrobíme na základě vašich požadavků a přání – ať už bez povrchové úpravy nebo olejované tvrdým voskovým olejem OSMO v odstínech dle naší nabídky.

Stoly

Masivní dubové stoly – vyberte si z naší nabídky mnoha typů. Stůl si ale můžete upravit přesně podle vašich představ a požadavků. Od moderních stolů až po rustikální vzhled. Stoly dodáváme buď bez povrchové úpravy nebo olejované tvrdým voskovým olejem OSMO nebo ESCO .Kromě jídelních stolů vám vyrobíme i stoly konferenční , popřípadě i jiné varianty na základě vašeho požadavku.

židle a lavice

Součástí naší nabídky jsou i masivní dubové lavice, ať už z opěradlem nebo bez opěradla. Vzhled lavice je samozřejmě totožný se vzhledem vámi vybraného stolu. Lavice vám ale vyrobíme i na základě vašeho individuálního návrhu. Lavice dodáváme buď bez povrchové úpravy nebo olejované tvrdým voskovým olejem OSMO nebo ESCO.

Zeptejte se na co chcete
  Patříme mezi největší výrobce masivních a třívrstvých dřevěných dubových podlah v Evropě

  Adresa

  ESCO PODLAHY s.r.o.
  Blatenská 267
  387 31 Radomyšl
  Czech Republic

  Email

  podlahy@escopodlahy.cz

  IČ: 28075323
  DIČ: CZ28075323

  Copyright © ESCO PODLAHY s.r.o.   - Vytvořila digitální agentura Dapeshop s.r.o.