Skip to main content

Masivní nebo vícevrstvou dubovou podlahu?

V tomto případě záleží na vašich představách, pocitu, ale také na vlastnostech jednotlivých konstrukcí.
Říká se – „masiv je masiv“. Ale ten, kdo nemá rád rozměrové změny prken a ostatní vlastnosti typické pro masivní podlahy, zvolí určitě variantu vícevrstvou a my mu zaručíme, že vzhled a kvalita podlahy bude identická s podlahou masivní.

MASIVNÍ DUBOVÉ PODLAHY

Největší předností podlahy z masivního dubového dřeva je jedinečný přírodní vzhled, dlouhá životnost a možnost opravy při poškození. Pochůzná plocha je teplá, příjemná a snižuje kročejový hluk. Kvůli značným reakcím na teplo a vlhko není vhodná na podlahové topení či do vlhkých prostor.

DŘEVĚNÉ VÍCEVRSTVÉ PODLAHY

Jsou oproti masivu dvou či třívrstvé nebo dýhované, horní nášlapná vrstva je vždy z tvrdého dřeva. Všechny varianty lze celoplošně lepit, třívrstvé lze pokládat i plovoucím způsobem. Značnou výhodou vícevrstvých dřevěných podlah je méně spojů (oproti klasickým dřevěným), je tak menší riziko vytváření spár. Díky spojení více vrstev je tento typ podlahy vhodný také na podlahové topení. Dřevěné plovoucí podlahy vás potěší přírodním vzhledem, dlouhou životností, tlumením hluku a příjemným teplým působen.

 • Poptejte nás

   Odesláním kontaktu souhlasíte se zpracováním osobních údajů

   Patříme mezi největší výrobce masivních a třívrstvých dřevěných dubových podlah v Evropě

   Adresa

   ESCO PODLAHY s.r.o.
   Blatenská 267
   387 31 Radomyšl
   Czech Republic

   Email

   podlahy@escopodlahy.cz

   IČ: 28075323
   DIČ: CZ28075323

   Copyright © ESCO PODLAHY s.r.o.   - Vytvořila digitální agentura Dapeshop s.r.o.