Skip to main content

Proč dřevěnou podlahu?

Člověk zná dřevo již od pradávna a využívá ho mimo jiné k výrobě podlah. Dává tím vyniknout přirozené kráse dřeva navzdory různým módním trendům a vypovídá o osobnosti uživatele. Dřevěné podlahy jsou přírodní produkt, jsou ekologicky šetrné. Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní zdroj, dřevo je obnovitelné a recyklovatelné.

Pro své vlastnosti je dřevo stále nejrozšířenějším druhem podlah. Stále větší počet zákazníků volí dřevěnou podlahu pro klid a harmonii domova. Je to nejpřirozenější a nejvhodnější typ podlahové krytiny. A protože dřevo neshromažďuje prach a jiné alergeny, je perfektní volbou pro zdravý domov.

Dřevěné podlahy mají za sebou dlouhou cestu za posledních několik let. Dnes existuje více stylů, barev a druhů dřevěných podlah, které se stávají dostupnější než kdykoli předtím. Nejoblíbenější dřevinou je bezkonkurenčně DUB.

Dřevěné podlahy jsou dnes velmi konkurenceschopné cenou a představují vynikající hodnotu v porovnání s jinými podlahovými materiály. Dřevěnou podlahu nikdy nebudete muset nahrazovat a posílí, nebo dokonce zvýšit hodnotu vašeho domu. Při srovnání s jinými podlahovými materiály, dřevěné podlahy poskytují trvalé hodnoty, jsou to podlahy na celý život.

 • Poptejte nás

   Odesláním kontaktu souhlasíte se zpracováním osobních údajů

   Patříme mezi největší výrobce masivních a třívrstvých dřevěných dubových podlah v Evropě

   Adresa

   ESCO PODLAHY s.r.o.
   Blatenská 267
   387 31 Radomyšl
   Czech Republic

   Email

   podlahy@escopodlahy.cz

   IČ: 28075323
   DIČ: CZ28075323

   Copyright © ESCO PODLAHY s.r.o.   - Vytvořila digitální agentura Dapeshop s.r.o.